ARCHITEKTURA.

70

PROJEKTÓW

ARCHI
TEKT
URA.

70 PROJEKTÓW

WNĘTRZA.

55

PROJEKTÓW

WNĘ
TRZA.

55 PROJEKTÓW.

MY.

3

OSOBY

MY.

3 OSOBY

Jesteśmy DLA WAS od 2017 r.
CO ROBIMY?

Projektujemy domy jednorodzinne, budynki oświaty i usług, osiedla deweloperskie, a także wnętrza. Nie boimy się wyzwań, jakimi są przebudowy istniejących obiektów. Specjalizujemy się w placówkach edukacyjnych. Mamy za sobą liczne realizacje nowych obiektów oraz przebudowy przedszkoli i szkół między innymi: budowę Przedszkola i Żłobka Żyrafka w Bielanach Wrocławskich, budowę Przedszkola Terapeutycznego Dobry Start w Złotoryi, przebudowę Szkoły Podstawowej nr 6 im. Józefa Mackiewicza we Wrocławiu, przebudowę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 we Wrocławiu czy budowę Publicznego Przedszkola Tropiciele Przygód w Wróblowicach. 

Chętnie podejmujemy się realizacji w zakresie skomplikowanych zamówień publicznych. W gronie naszych Klientów znajdują się m.in.: Zakład Karny w Wołowie, Strzelinie i Oleśnicy dla których projektowaliśmy generalny remont murów, przebudowę zespołów sanitarnych, zespół warsztatów oraz spacerniak. W naszym portfolio ważne miejsce zajmuje również projekt przebudowy i aranżacji wnętrz głównej siedziby Straży Miejskiej przy ul. Na Grobli na zlecenie Gminy Wrocław. 

W projektowaniu wnętrz stawiamy na otwartość na różne style i nurty. Uważnie słuchamy wstępnych pragnień i zamysłów, z jakimi przychodzą do nas inwestorzy, które stają się bazą do procesu projektowego i ewolucji w przestrzeń „szytą na miarę” klienta. 

 Wielkość inwestycji nie jest kluczem do podjęcia decyzji o realizacji zlecenia. Jako architekci spełniamy się projektując również wnętrza oraz domy na indywidualne zamówienie. Największą satysfakcję sprawia nam udział w procesie realizacji wymarzonej przestrzeni naszych inwestorów, zarówno w kraju, jak i zagranicą.  

JAK PRACUJEMY?

Towarzyszymy inwestorom w całym procesie budowy. Dużą wagę przykładamy do etapu koncepcyjnego, na który poświęcamy najwięcej czasu. Szczegółowa analiza potrzeb pozwala w dalszym kroku przestawić możliwe rozwiązania i wspólnie wyłonić najlepsze. 

Istotna jest również spójność założeń dla bryły budynku i wnętrza. Przy projektach obejmujących projekt wnętrz, przygotowujemy wstępną aranżację już na etapie pracy nad funkcją i formą budynku. 

Szukamy balansu między funkcjonalnością, estetyką i ekonomią rozwiązań. Przykładamy wagę do prezentowania naszym klientom rozwiązań, które w odpowiedzialny sposób wpływają na środowisko naturalne.  

Deweloperów wspieramy już na etapie wyboru działki, przygotowując analizy chłonności terenu z pełną analizą uwarunkowań MPZP.  

Zapraszamy na filiżankę kawy do naszego biura we Wrocławiu – mieście spotkań, gdzie porozmawiamy o  tym, jak zamienić Państwa wizję w idealny rezultat. 

MY.

ANIA OWSIANY

Jestem architektem z uprawnieniami, absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.
Doświadczenie zdobywałam pracując dekadę w jednej najbardziej cenionych wrocławskich pracowni, w tym na stanowisku kierowniczym. Identyfikuję się z nurtem minimalistycznym, a w swojej pracy stawiam na funkcjonalizm, wzbogacony o sensualność i wrażliwość na interakcje użytkownika z przestrzenią. Umiejętność łączenia faktów z zakresu procedur formalnych, przepisów prawnych i dobra organizacja to moje atuty, które bezpośrednio wpływają na jakość pracy
 
z inwestorem. Prywatnie kocham taniec współczesny i teatr tańca, które od lat dodają mi skrzydeł. 

KINGA BIZON

Jestem projektantką wnętrz, architektem, absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Moją pasją są wnętrza, a swoje pomysły wprowadzam w życie od niemal 10 lat. W pracowni zamieniam się w słuch – potrzeby inwestorów traktuję jako najważniejsze wskazówki do udanej współpracy. Fotograficzna pamięć pomaga mi w posługiwaniu się szeroką bazą nurtów architektonicznych i wnętrzarskich. Nie bosię wyzwań i odważnych rozwiązań. Architektura i wnętrza to moja pasja, której oddaje się również w życiu prywatnym. 

Scroll to Top